1973 yılında kurulan EAE Elektrik, Türkiye’de geniş bir bayi ve yetkili satıcı sayısına sahip başarılı bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu bünyesinde yer alan şirket, EAE fabrikalarında son teknoloji ekipmanlarıyla yurt içi ve yurt dışı piyasaları için ‘’Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri’’,‘’Kablo Taşıma Sistemleri’’,”Trolley Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri” , “İç Tesisat Çözümleri” ve ”Askı Sistemleri” üretimi gerçekleştiriyor. Üretimlerini 6 adet fabrikasında sürdüren firmanın ürünlerinin kullanım alanları arasında; sanayi tesisleri, tekstil sektörü, iş merkezleri, otomotiv sektörü, alışveriş merkezleri, yüksek katlı binalar, fabrikalar ve ofisler yer alıyor.

İlkeleri arasında müşteri odaklı olmaya öncelik veren firma, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla satış öncesi ve sonrası tüm aşamalarda müşterilerine destek veriyor. Proje kapsamındaki busbar uygulama projelerinin son halini almasına yardımcı oluyor. Sağladığı bu hizmetler sayesinde ürünlerine ilişkin ihtisas bilgilerini ve uygulama deneyimini müşterilerinin projelerine yansıtıyor.

Müşteri ihtiyaçlarını ortaya koymak ve karşılamak için bir şirketin en iyiyi sunma hedefinde olması, başarılı olmasını etkileyen önemli faktörlerden birisi. Müşteri memnuniyeti açısından ürün teslim sürelerinin kısa olmasına önem veren EAE, montaj sırasında verdiği süpervizyon hizmetiyle de dikkat çekiyor. Hem modern üretim teknolojisinin hem de Türkiye de konumlanmış olmasının avantajlarını müşterilerine siparişlerini en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmasıyla yansıtan firma teslim sürelerinde oldukça hızlı.

Kaliteli üretim anlayışını sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmekte olan şirketin kurmuş olduğu müşteri odaklı ‘’Kalite Yönetim Sistemi’nin temel prensipleri arasında; ürün kalitesinin zamanın gereklerine göre sürekli yükseltilerek müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlanması, çalışanlarının sürekli eğitilerek niteliklerinin arttırılması, tedarikçilerinin kalite düzeylerinin yükseltilmesi, kaynak ihtiyaçlarının tespit edilerek optimum kullanımının sağlanması yer alıyor.

Çevreyi korumaya da önem veren ve çevre şartlarının iyileştirilmesini öncelikli görevi olarak gören EAE; busbar enerji dağıtım sistemleri, aydınlatma busbar sistemleri, döşeme altı kanal sistemleri, trolley busbar sistemleri, iç tesisat çözümleri, kablo kanalları ve askı sistemleri alanlarında faaliyet gösteriyor.

Reklamlar