Tüketici elektroniğinden beyaz eşyaya kadar binlerce ürünü, 1979 yılından bu yana kullanıcılarıyla buluşturan elektronik mağazalar zinciri Media Markt, Almanya’da başladığı müşteri odaklı satış sürecine, Fransa, İsveç ve Hollanda’nın da aralarında bulunduğu 15 ülkedeki 1016 mağazasıyla başarıyla devam ediyor.

Çok sayıda ürün çeşidi sunması ve iade garantisi gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı sayesinde, rakipleri arasından sıyrılıp Avrupa’nın bir numarası haline gelen Media Markt, Türkiye’deki faaliyetlerini de 45 şubesiyle 2007’den beri büyük bir başarıyla sürdürüyor.

Neden Media Markt
Türkiye ve diğer ülkelerde, sayısı toplamda 65 bini aşan, alanında yetkin çalışanlarıyla elektronik perakende sektöründe fark yaratan Media Markt, müşterilerin, yöneldikleri ürün hakkında bilgilendirilmesi ve kendilerine, en uygun modelleri seçebilmeleri noktasında önemli rol oynuyor. Bunu, hem mağaza bazında çalışanlarıyla hem de online alışverişi tercih eden kullanıcılar için hazırlanan detaylı web sayfalarıyla mümkün kılan Media Markt, kullanıcıların, edinmek istedikleri ürünü, mağazalarda detaylı olarak incelemesine de ortam hazırlıyor. Müşterilerini doğrudan tüketici olarak görmeyip onların gereksinimlerine çözüm sunmak üzere harekete geçen bir dost gibi hareket eden Media Markt, satış sürecindeki desteğine, satış sonrasında da eksiksiz olarak devam ediyor.

Media Markt’ın Türkiye’de Hizmete Başlaması
Teknolojinin, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de yakından takip edilmesi, Media Markt Türkiye’nin faaliyetlerine başlamasına dayanak oluşturuyor. 50 yıla yaklaşan birikimi ve sektör tecrübesiyle teknoloji hizmet konusunda öncü olan Media Markt, 14’ü İstanbul’da olmak üzere; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Kahramanmaraş, Konya ve Şanlıurfa’da toplam 45 şubeyle kullanıcılara hizmet veriyor.

Media Markt mağazalarının yanı sıra 2013 yılından itibaren online satış kanalı mediamarkt.com.tr aracılığıyla teknoloji hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirirken, Türkiye’de en çok alışveriş yapılan online teknoloji mağazası olarak başarılarına devam ediyor.

Media Markt Türkiye Mağazaları
Müşterilerin beklentilerine uygun şekilde yapılandırılan mağazaları ve kullanıcıların, aradığı ürünlere rahatlıkla erişebilmelerini sağlayan mağaza konseptiyle dünyanın farklı ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük beğeni kazanan Media Markt, yeniliklere anında uyum sağlıyor. Mağazalarında ve online satış kanalında, daima müşteri odaklı olan ve bu sayede 1 milyara yakın kullanıcıya ulaşan Media Markt, Türkiye’deki kullanıcıların da beklentilerini rahatlıkla karşılıyor.

Sayısız ürün alternatifi, düşük fiyat, iade garantisi, hızlı gönderi, kapıya teslimat, güvenli alışveriş ve destek hattıyla teknoloji hizmeti alanındaki faaliyetlerini mükemmel bir biçimde sürdüren Media Markt, Türkiye’deki kullanıcıların teknolojiye ulaşmasını sağlıyor.

Reklamlar