Medyanın eğlence platformlarından Netflix, çocuklar için hazırladığı yeni bir özelliğini tanıttı.

Doğum günlerinde tacı çocuklar takıyor olabilir ama Netflix bu büyük günün asıl kahramanlarının ebeveynler olduğunun farkında. Birçok ebeveyn, çocukları için çok büyük bir parti düzenleme konusunda sosyal medya kaynaklı bir baskı hissettiğini itiraf etse de (%44), anne babaların çoğu aslında çocuklarının iyi vakit geçirmesi için Pinterest çılgınlığına kapılmamayı tercih ettiğini söylüyor (%69).

Netflix ilk kez, LEGO Ninjago, Luna Petunia, Beat Bugs ve diğer kahramanların yardımıyla doğum günü kutlamalarını son derece kolaylaştıran 15 Özel Doğum Günü Videosunu yayınladı. Bu yeni özellik sayesinde ebeveynlerin sadece oynat düğmesine basmaları yeterli. Böylece çocuklarının favori karakterleri sadece onlar için hazırlanan(en azından çocuğunuz öyle düşünecek) özel bir doğum günü şarkısı söyleyecek.

Netflix, çocukların Trol Avcıları veya Pokėmon ile istedikleri zaman ve istedikleri yerde kutlama yapmalarını sağlayarak tüm gece hazırlık yapmanıza gerek kalmadan eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor. Özel Doğum Günü Videoları, ebeveynlere çocuklarının doğum günlerini özel kılmaları için daha kolay bir yol sunuyor.

NETFLIX HAKKINDA

Netflix, 190’dan fazla ülkede 104 milyon üyesinin günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet televizyonu ağıdır. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.