29. Ağaç İşleme Makinesi – Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı ve 19. İNTERMOB – Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarları, 22-26 Ekim 2016 tarihlerinde yeniliklerle geliyor.

Bu yıl yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makineleri özel bölümü ziyeretçilerle buluşacak. Fuar boyunca tüm katılımcılar sektörün geleceğini şekillendirecek trendlerini görücüye çıkaracak. Ziyaretçiler için tüm inovatif ürün ve hizmetler görülüp deneyimlenmek üzere hazırlanacak.

Geçtiğimiz yıl 111 ülkeden ziyaretçi çeken, 29 yıldır istikrarlı bir biçimde büyüyen Ağaç İşleme Makinesi ve 19 yıldır mobilya yan sanayisinin uluslararası pazarlara açılan kapısı olan Ağaç İşleme Makineleri- İntermob fuarları yarattıkları sektörel güç birliği ile vazgeçilmez bir ticaret merkezi olma niteliğini sürdürüyor.

Ağaç İşleme Makineleri ve İNTERMOB Fuarları geçmişten aldığı tecrübe ve edindiği itibarı geleceğe taşıyabilme arzusuyla harmanlayarak değerli katılımcı ve ziyaretçilerine en yüksek derecede fayda sağlayabilmek için yola çıktı. Fuar, 22-26 Ekim 2016’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek…

Reklamlar