Tüyap Tarım Fuarlarının ziyaretçi sayısı ve metrekare bakımından en büyük buluşmalarından biri olan Bur-Tarım 2017 ve Bursa 10. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı, 11 Ekim 2017 Çarşamba günü Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

Avrupa’dan Asya’ya, Ortadoğu’dan Kafkaslara kadar geniş bir coğrafyaya hitap eden fuarları değerlendiren Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü “Konusunda ülkemizin ve bölgesinin önemli buluşması niteliğinde olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları kapılarını açıyor. Tüyap olarak 6 şehirde düzenlediğimiz tarım fuarları arasında ayrı bir yeri olan bu fuarlar, ülkemizde düzenlenen tarım tüm tarım fuarları arasında 7 iklim coğrafyasına hitap eden en temel özelliği ile dikkat çekmektedir. Traktörden fidana, süt sağım sitemlerinden sulama sistemlerine kadar geniş ürün grubunu barındıran Fuarlar modern tarımın tüm süreçlerini gözler önüne seriyor. 50 farklı ülkeden organize edilen yabancı alım heyetleri, yurt içinden neredeyse tüm şehirlerden gelecek iş adamları ile sektörün ticari iş hacmine katkı sağlamasını hedeflediğimiz Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarlarına tüm ilgilileri bekliyoruz.” diye konuştu.

İkili Görüşmeler Organize Ediliyor

Bur-Tarım Fuarı’nda ayrıca, KOSGEB ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile yurt dışından gelen iş adamları ile katılımcı firmalarımız arasında ikili iş görüşmeleri düzenleniyor.

7 ayrı salon ve açık sergileme alanından oluşan alanda, 420 firma ve firma temsilciliğinin, 1216 markanın katılımıyla hazırlanan etkinlik boyunca 300 binden fazla ziyaretçinin ağırlaması hedefleniyor.  

Reklamlar