NFV EXCO çatısı altındaki konferans ve fuar projeleri; sert kabuklu yemiş, kuru meyve, yaş meyve ve sebze sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların sergileme yaptığı, global rekabet ve değişen tüketici talepleri doğrultusunda ticaretin ve trendlerin takip edildiği, network fırsatları sunmanın yanı sıra konferans programı ile de sektöre yön çizen küresel buluşma noktaları.

21-22 Kasım 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’nde düzenlenecek olan NFV EXCO Sert Kabuklu Yemişler, Meyve ve Sebzeler, Lojistik ve Teknolojileri Fuarı ve Konferansı, alanında dünyadaki ilk ve tek organizasyon.

NFV-Exco kuruyemiş fuarı-medya-roportajDünyada sert kabuklu yemiş ve kuru meyve üretiminde ilk sıralarda yer alan ve coğrafi konumu nedeniyle stratejik bir bölgede bulunan İstanbul’da düzenlenecek olan organizasyon, konferans ve fuar konsepti itibariyle de bir ilke imza atacak.

Organizasyonda sektörün pazardaki son durumu, değişen uluslararası pazarlar ve global ticaretteki öngörüler değerlendirilecek; satıcı / üretici ve alıcı firmalar birbirleriyle etkileşim içinde olacak.

NFV EXCO 2017’de sosyal medya da konuşulacak

NFV EXCO 2017’de yeni tüketici talepleri ile birlikte yeni medya unsurlarından dijital dünyadaki son gelişmeler, sosyal medya ve e-ticaretin hayatımıdaki hızı ve neler kazandırdığı, başarı hikayeleri ile birlikte paylaşılacak.

Üreticiden ihracatçıya, lojistik hizmetlerden medyaya tüm paydaşlar bu fuarda buluşacak.

Reklamlar