Önümüzdeki 10 yıllık süreçte yeşil bir kent nasıl yaratılır? Bunun yanıtını dünyaca ünlü Jerry Yudelson Emlak Fuarı’nda veriyor. ERA Gayrimenkul’ün de katılacağını açıkladığı fuar 23 Kasım’da başlıyor.

5. kez düzenlenen CNR Emlak Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Yeşilköy’de ziyaretçilerini ağırlayacak fuarın bu yılki sloganı ise ‘Şimdi Türkiye’ye yatırım zamanı’ olarak belirlendi.

Fuarda, gayrimenkul yatırımı alanından sektör temsilcileri ve profesyoneller bir araya gelecek. Emlak sektörünün önde gelen ulusal firmalarının yanı sıra, uluslararası yatırımcılar  da katılıcak. Fuara toplamda 50’den fazla ülkeden binlerce ziyaretçi bekleniyor.

Yeşilin Babası Yudelson

Wired Dergisi tarafından “God Father of Green” lakabıyla tanınan ünlü yazar Jerry Yudelson da fuarda düzenlenen bir etkinlikle katılımcılarına konuşma yapacak. Yudelson, yeşile dost binaların yapımı, şehirlerin gelişimi ve daha yeşil bir dünyaya dönüşümün yöntemleri üzerinde yaratıcı çözümlerini anlatacak.

ERA Gayrimenkul de katılımcılar arasında

era gayrimenkul-medyaroportajTürkiye’de emlak sektörünün önde gelen temsilcilerinden ABD merkezli ERA Gayrimenkul de fuarda ziyaretçileriyle biraraya gelecek. ERA Gayrimenkul Genel Müdürü Özhan Atalay, “Yatırımcıların aynı çatı altında yüzlerce projeyi inceleme ve karşılaştırma fırsatını yakalayacaklarının” altını çizdi:

Atalay: “Firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcılarının fuar sayesinde doğru tercihi yapabileceklerini düşünüyorum. Öte yandan sektörün kaynaştığı bu ve benzeri çalışmalar bize sektörün geleceğini belirleyen konu başlıklarının üzerinde durma fırsatı da sunuyor. Dolayısıyla gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran, sektörde öncülük yapan global firma olarak bizler sektörün daha da güçlenmesi için bu tip fırsatların artması taraftarıyız’’ açıklamasında bulundu.

Reklamlar