“Yatırım için artık İstanbul kadar pahallı olmayan yeni şehirler gerek” diyen pek çok yatırımcı Anadolu’daki şehirlerin cazibesini araştırıyor. Bunun için listede Çukurova Gayrimenkul Yatırım Fuarı var.

8 – 11 Kasım tarihleri arasında gerçekleştiren ve sektöre hareketlilik getiren Adana Tarım Fuarı’nın ardından gayrimenkul alanında da bu fuarla benzer ilginin olması bekleniyor.

Çukurova Gayrimenkul Yatırım Fuarı, proje aşamasında ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen özel davetli ziyaretçiler ile sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarını ortak bir platformda buluşturuyor.

Elka Fuarcılık tarafından 3. kez düzenlenen “3. Çukurova Gayrimenkul Yatırım Fuarı” 8-9-10 Aralık 2017 tarihleri arasında Adana HiltonSa Oteli’nde gerçekleşiyor.

Konut projelerine yatırım

Elka Fuarcılık Genel Müdürü M.Bülent Yamaç fuar hakkında şöyle diyor: “Doğu Akdeniz bölgesinin güçlü merkezi Adana ,son yıllarda birçok alanda gösterdiği gelişmelerle birlikte emlak sektörünün de yıldızının parladığı şehirlerimizdendir… Geçtiğimiz yıl ikincisini düzenlediğimiz ve ilk kez KKTC projelerinin de sergilendiği, Anadolu’da alanında ilk olma özelliği taşıyan Fuarımız, 18 farklı ilden 2200 ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşti, kentin ve bölgenin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişimine büyük katkılarda bulundu”

Geçen yıl da olduğu şehir dışından de pek çok misafirin beklendiği fuara özellikle Mersin, Osmaniye, Gazi Antep, Hatay, Niğde gibi çevre illerden de ilginin artacağı tahmin ediliyor.

Fuara özel lansmanlarının yapıldığı, birbirinden farklı projelerin özel fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile tanıtıldığı etkinlik 3 gün süresince 11:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gezilebilecek.

Reklamlar