Dünya modası İstanbul’da…16. yılıyla katılımcıların karşısında olan Evlilik Hazırlıkları Fuarı bu yaz göreceğimiz yeni trendlerin habercisi.

Düğün, evlilik denilince akla ilk gelen Avrupa’nın 1.’si Evlilik Hazırlıkları Fuarı, bu yıl dünya modasını İstanbul’da çiftlerle buluşturmaya hazırlanıyor. 70’lerden ilham alan konseptiyle binlerce çiftin hayatına dokunmaya geliyor.

Fuarda yeni sezonun öne çıkan akımı olan Boho konsepti, bu yılın ana teması olarak belirlendi.

Moda özgür ruhlu gelinliklerde

Düğünlerde törenlerinde artık özgün olmak, rahatlık, doğal, şık ama sadelikten ödün vermeyen, özgür ruhu taşıyan yorumlar revaçta. Günümüz gelinlerinin Boho tarzı, gelinlikten damatlığa, pastadan dekorasyona kadar tüm düğünlerin öne çıkan unsurlarının konseptini de belirliyor. Doğal, etnik özellikleri taşıyan, vintage objeleri içinde barındıran, kişisel dokunuşlara imkan tanıyan Boho konsepti, sıradanlığı sevmeyen ve değişikliğe açık olan gelinlerin ideal düğün anlayışını temsil ediyor.

2-4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde sergilenecek Evlilik Hazırlıkları Fuarı 8 bin 500 metrekare kapalı alanda, 130 katılımcıyla gerçekleştirilecek.

Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga fuarla ilgili olarak şunları söyledi: “Yeni sezonun akımı Boho, davet masalarından gelinliğe kadar tüm detaylarıyla fuarımızın ana konsepti. En özel günlerinde özgün ruhlarını yansıtmak isteyen gelin ve damat adaylarıyla çıkacağımız yolculuğun heyecanını yaşıyoruz.”

Geleneksel dokunuşları da unutmayan ve yepyeni akımları içinde taşıyan fuara ücretsiz online davetiye alarak katılabilinir: www.evlilikfuari.com