Çok uzağa değil, bugünden 30 yıl sonrasına gidiyoruz: Yeni Lost in Space’in ne kadar heyacanlı olduğuna fragmanından siz karar verin.

Çevrimiçi film ve dizi izleme platformu Netflix, aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği dizileri de platformunda izleyecilerinin beğenisine sunuyor. Lost in Space de platformun son işi.

1960ların aynı adlı bilim kurgu dizisinden uyarlanan yeni dizinin fragmanı sadece yayınlamakla kalmadı; yeni dizisinin pilot bölümü Uluslararası Uzay İstasyonu (NASA) ile de paylaşıldı! Netflix böylelikle, şu anda uzayda olan astronotlara diziyi izleme imkanını da sunmuş oldu. Dünyaca ünlü platformun yeni yapımının konusuyla da örtüşen bu hamlesinin iyi bir PR çalışması olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. Dizi 13 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

Lost in Space konusu

Netflix yeni dizisi Lost in Space(2)
LOST IN SPACE

Bugünden 30 yıl sonrası gibi yakın bir gelecekte geçen dizi, insanların uzayı sömürgeleştirip orada koloniler kurması konusunu arka planına alıyor. Uzaydaki kolonileşme sürecine katılmaya hak kazanan Robinson ailesi de büyük umutlar besleyerek büyük yolculuklarına çıkıyorlar. Ne var ki, bu yolculuk onları bekledikleri yeni hayata ulaştırmakta başarısız oluyor ve kaza geçiriyorlar. Hiç bilmedikleri bir galakside uzaylıların arasına düşen aile, dizi boyunca hayatta kalmak için çabalıyorlar. Diziyle ilgili daha ayrıntılı bilgiye netflix.com/lostinspace adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Reklamlar