Red Bull BC One Cypher, 2004’ten beri dünyanın en prestijli break dans yarışmasını düzenliyor. Yarışmanın Türkiye ayağı bu sene İzmir’de gerçekleşecek.

Bu yıl dünya finalinin İsviçre’de yapılacağı Red Bull BC One’da Türkiye’yi temsil etmek isteyen B-boylar elemeler için İzmir’de buluşacak. Ön elemeler, 17 Mart Cumartesi günü Bornova Originn’de break dans atölyeleri ile birlikte yapılacak. Atölyeler, All Star Palezinho ve Mounir tarafından düzenlenecek. Final karşılaşmaları ise 18 Mart Pazar günü Bornova Container Hall’de DJ Renegade performansı eşliğinde gerçekleşecek. Ayrıca 18 Mart’ta B-boylar için doğru beslenme önerileri vb. konularını kapsayan bir oturum yapılacak. Competitors - Action

Bir zamanların popüler ve çılgın dansı break dans günümüzde her ne kadar unutulmaya başlasa da, hala belli bir kitle tarafından sevilmeye devam ediyor. BC One gibi dünya çapında önemli yere sahip olan yarışma sayesinde 14 yıldır break dans ruhu yaşatılıyor.

Siz de “Türkiye’nin ve dünyanın B-boy’u olabilirim!” diyorsanız 13 Mart’a kadar www.redbull.com.tr/bcone adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Reklamlar